בית / הרמת חזה – איך לעשות את זה נכון?

הרמת חזה – איך לעשות את זה נכון?

הרמת חזה

הליך של הרמת חזה מטרתו לספק הרמת ועיצוב החזה מחדש, במעמד הזה מקטינים את גודל העטרה ומעניקים לחזה את הנראות המושלמת. שלא כמו ניתוחים אחרים חשוב לציין כי ניתוח הרמת חזה  נחשב ניתוח מורכב יותר ולכן כאשר מתעורר הצורך לשנות את נראותו ולהרים את החזה הנופל אין מנוס ויש לבחור אך ורק ברופאים המנוסים ביותר שישלימו את התהליך על הצד הטוב ביותר.

כיצד מתבצע ניתוח הרמת חזה?

ניתוח הרמת חזה מבצע כאשר נשים חוו ירידות דרסטיות במשקל או לחילופין ילדו מספר פעמים או נוכח הבגרות רקמת השד הופכת שומנית וכך מתנוון האזור כולו. הליך הניתוח מתבצע תחת הרדמה כללית בעוד יש כמה וכמה אופציות לבצעו – כאמור או דרך חתך בפטמה לצד חתך מכיוון העטרה או חתך נוסף בקפל השד (במקרים של צניחה גדולה יותר). במהלך ניתוח זה מעצבים מחדש לא רק את העטרה של השד אלא גם מצמצים מעור שמסביב וכך מחזירים לשד את הנראות המושלמת והזקורה. במצבים בהם נשים מבצעות הרמת חזה הן תדרושנה לוותר על הכנסת השתל אבל יש מקרים בהם החזה יהיה מרוקן ויהיה חייב להשיב לו נפח באמצעות השתלת שתלי סיליקון להשלמת התהליך.

האם יש דבר כזה הרמת חזה בלי להכניס שתל סיליקון?

אם החזה שלכן גדול ואתן בסך הכול רוצות להרים אותו ייתכן מאוד כי תוכלו לבצע הליך של הרמת חזה ללא שילוב של שתלים. בניתוח הרמת חזה יסירו את עודפי העור, יקטינו את העטרות המתרחבות עם השנים והחזה יהפוך זקור גם בלי שתלים. אורכו של הניתוח יתארך כשעתיים והחוטים בהם ייתפר האזור יהיו מסיסים מתחת לעור (אין צורך בהוצאת תפרים). כמו כן הרמת החזה תסתיים עם נקזים וזאת בכדי לנקז את עודפי הנוזלים והדם אם כי יש מנתחים שיבצעו זאת ללא נקזים. לצורך ההחלמה המיטבית האזור יעבור חבישה וזו תהיה על החזה כשלושה ימים- לאחר מכן יידרש מכם לרכוש חזייה ללא תפרים איתה תשתמשו למשך חצי שנה. למען הסר ספק ובכדי לשמור על הניתוח והתפרים – בתקופת ההחלמה וחצי שנת הניתוח אין להסתובב עם חזייה בעלת ברזלים.

הרמת חזה – למי וכמה עולה הניתוח הזה?

ניתוח הרמת חזה מתאים לנשים בעלות חזה גדול בעלות רקמה שניתן "לעבוד" איתה וכן להסיר עודפי עור ולהדק את החזה למצב זקור ויפה. עלות הניתוח תקבע על פי כמה וכמה פרמטרים כאשר הנגזרת של השכר תהיה מהשכר של המנתח עצמו כאמור, תעריף שעת עבודתו. מרכיב נוסף שיכול לייקר את התהליך קשור גם בעלות חדר הניתוח ואם אתם בעניין של אשפוז זה גם פרמטר שיילקח בחשבון. כמו כן, עניין בחירת השתלים הוא גם עניין אבל אם אין לכם שתלים סביר להניח כי המחיר יהיה זול יותר.

מרכז הקוסמטיקה מאי

הבית של הקוסמטיקה והיופי. טיפולי אסתטיקה וטיפוח מכל הסוגים.

יצירת קשר

להכוונה ופגישת היכרות – צרו איתנו קשר.