בית / טיפול מהפכני להסרת יבלות ברגליים

טיפול מהפכני להסרת יבלות ברגליים

יבלות כף רגל

להרגיש יפה זה אומר להשקיע בעור הפנים, ליהנות מציפורניים מטופחות, לטפל בקמטי הבעה, להחזיק בגוף שאנו רוצות וכדומה, אך בין היתר להרגיש יפה כולל את היכולת ללכת יחפה ועל כן אם לאחרונה אינך יכולה כיוון שמצאת באזור כף הרגל יבלת מציקה, טוב לדעת שממש כפי שניתן לעבות שפתיים או להרים חזה, כך גם ניתן להיפטר מאותה יבלת קטנה שפוגמת באופן משמעותי בסך ההופעה. כיצד? מוזמנת לשמוע על שיטה (אחת או יותר) מהפכנית ויעילה במיוחד.

כאן ועכשיו – מענה מידי ליבלת בכף הרגל

אם יש לך יבלת בכף הרגל, ככול הנראה שכבר שמעת על מגוון משחות שמסייעות לטפל בבעיה, אך בוודאי שגם יצא לך להבין שהתהליך ארוך ואינו תמיד מצליח, ועל כן אם רוצים כבר בשבוע הבא ללכת למסיבת בריכה מבלי להיות מוטרדים מאותה נקודה קטנה, טוב להכיר מגוון פתרונות שנחשבים מהירים, ואף כאלו שמחזיקים בשלל יתרונות ייחודיים, ולו כי הם מונעים מהיבלת לשוב, המענה מידי ולרוב לא צרכים יותר משני טיפולים.

אחת ולתמיד – טיפול בלייזר

אחד הפתרונות היותר יעילים הוא ללא ספק לייזר. הלייזר מחמם את כלי הדם שמצויים מתחת ליבלת, כך שהם נאטמים ואילו היבלת שנשארת ללא מקור מזין מתייבשת ונושרת. כמו כן, פתרון זה אינו פוגע רק בפני השטח, אלא גם בנגיף עצמו, ועל כן ברוב המקרים לאחר טיפול בלייזר היבלת אינה מופיעה שנית.

אפילציה גם עבור יבלת בכף רגל

את שיטת לייזר מכירות ואילו עתה מבקשות שנחדש לכן? ובכן על נפלאות האפילציה עבור הסרת שערות סוררות בפנים בוודאי כבר שמעתן, אך מה שכנראה אינכן יודעות זה שאותה שיטה יעילה גם עבור הסרת יבלת ברגל. האומנם? ובכן מדובר במחט דקיקה שמובילה זרם חשמלי נמוך אל בסיס היבלת, כך שנגיעה ממוקדת אוטמת הרמטית את כלי הדם והמטרה מושגת – היבלת נושרת. שיטה זו אומנם פחות נעימה יחסית לחלופות, אך כיוון שמדובר באזור שאינו רגיש, המענה אידאלי.

קריותרפיה – השיטה הטבעית

אם אתן מתאמנות מנוסות, על קריותרפיה בוודאי שמעתן, וזאת כיוון ששיטה זו מנצלים לא מעט ספורטאים שמבקשים לשקם את הגוף לאחר אימון משמעותי. בסך הכול מדובר בחשיפת הגוף לקור קיצוני לאורך זמן, כך שהגוף נכנס לטראומה ועל כן מתחיל בתהליך של ריפוי עצמי, כזה שבין היתר כולל הפרשה של חומרים מרפאים. אי לכך על סמך השיטה הזו ממקדים את הטיפול באופן נקודתי (באמצעות חנקן נוזלי), כך שזהו כלי מדהים עבור טיפול ביבלת סוררת שהתגלתה בכף הרגל. מכאן שגם אם הטיפול מוביל לאדמומיות נקודתית, אין זה כלל נורא, וזאת כיוון שמדובר באזור שאינו רגיש או בולט.

שנסכם?!

כל עוד פונים למומחים בתחום, ניתן למצוא מענה שאינו רק ממוקד צורך ומיקום, אלא שגם מונע מהיבלת לחזור – טוב לדעת!

מרכז הקוסמטיקה מאי

הבית של הקוסמטיקה והיופי. טיפולי אסתטיקה וטיפוח מכל הסוגים.

יצירת קשר

להכוונה ופגישת היכרות – צרו איתנו קשר.