בית / מידע חשוב על טיפולי אסתטיקה ויופי

מידע חשוב על טיפולי אסתטיקה ויופי

טיפולי אסתטיקה

כל אישה מעוניינת להיראות מטופחת מכף רגל ועד ראש ולכן היא נעזרת בקוסמטיקאית מומחית ומקצועית אשר מסייעת לה בהתאם לצורך האישי הקיים.

כאשר המטופלת מגיעה לקוסמטיקאית אמינה שהיא סומכת עליה, ברור לה שכל הטיפולים המומלצים הם אכן אלו שיש בהם צורך ולאחר הטיפולים הללו ייראה שינוי מהותי בנראות של פני המטופלת.

סדרת טיפולים נדרשים

בהתאם לאבחון הראשוני, יש צורך לבצע עיבוי שפתיים לאור העובדה שאחת מהשפות או שתיהן אינן מלאות וניכרת ריקנות מסוימת אשר יוצרת מראה לא אחיד. לכן במסגרת טיפולי אסתטיקה ויופי מבצעת הקוסמטיקאים המנוסה מילוי של השפה העליונה, התחתונה או שתיהן. כמו כן, מתבצע עיצוב של זווית הפה כך שלא יהיה שם קמט, את השקע בין האף לשפה ובנוסף לכך תבוצע הדגשה של מסגרת השפתיים. את הפעולות הללו מבצעת הקוסמטיקאים באמצעות חומצה היאלורונית, אשר מוחדרת לנקודות האקוטיות.

אופציה נוספת היא למלא קמטים ולמתוח את העור. מדובר בקמטי הבעה במצח ובקמטים נוספים על הפנים. לאחר שממלאים אותם בחומרי ההזרקה העור נראה די מתוח, אין קמטים ולכן בזכות טיפולי אסתטיקה ויופי אלו, הפנים של המטופלת נראות הרבה יותר צעירות ולכן הדבר גורם לה לאושר רב.

להשלמת הטיפול בפנים, מבצעת הקוסמטיקאית טיפול שוטף אשר כולל את ניקוי העור, החדרת לחות לעור על כל רבדיו והענקת מראה אסתטי ובריא לכל מרחב הפנים.

טיפול בציפורנים

להשלמת הנראות של הגוף, נשים רבות בוחרות בשנים האחרונות לטפח את הציפורניים שלהן. הן בוחרות באופציה האהובה שלהן של קווים ישרים או מעוגלים, מריחה של לק ג'ל שהוא אהוד עליהן בגוונים ובצורות ייחודיות, כדי לבדל את עצמה מנראות הציפורניים של חברותיה.

כך לאחר כשעה הלקוחה יוצאת מהקליניקה כשהיא מאד מרוצה מהנראות שחדשה של הציפורניים המטופחות שלה בגוונים האהובים עליה.

טיפולי אסתטיקה ויופי

נושא טיפולי אסתטיקה ויופי הוא בעל חשיבות רבה אצל נשים רבות. זו הסיבה שהן קובעות לעצמן לוח זמנים לגבי ההגעה אל הקליניקה הרפואית האסתטית. לעיתים האישה מגיעה לטיפולים שוטפים כל שבועיים או שלושה שבועות. בנוסף לכך היא מגיעה מעת לעת ועל פי הצורך לביצוע הזרקות למילוי הקמטים וחומצה היאלורונית עבור עיבוי השפתיים.

גם נושא המניקור היה לדבר שבשגרה ולכן הקוסמטיקאית והלקוחה קובעות זמנים קבועים לשעת המפגש שלהן עבור טיפוח הציפורניים, תוך כדי שיחה ערה, לאור ההיכרות העמוקה בין שתיהן.

מרכז הקוסמטיקה מאי

הבית של הקוסמטיקה והיופי. טיפולי אסתטיקה וטיפוח מכל הסוגים.

יצירת קשר

להכוונה ופגישת היכרות – צרו איתנו קשר.