בית / מילוי קמטים באמצעות בוטוקס

מילוי קמטים באמצעות בוטוקס

טיפולי בוטוקס

עור הפנים, כמו כל איבר בגוף, הולך ומזדקן לאורך השנים ובגלל היותו חשוף לעין כל הסימנים והקמטים בולטים לעין. כאשר העור הינו צעיר אזי הוא נמתח ומתכווץ ביעילות בשעת דיבור, צחוק, גילוי רגשות הבעה ועוד. הסיבה לכך היא שתאי רקמות עור השריר בגיל צעיר מקנים לו את הרעננות והאלסטיות הנדרשת. בעת ההתבגרות מתמעטת רקמת השומן בפנים, השריר נעשה רפוי וכך נוצרים חריצים שהופכים לעמוקים. אלו הם קמטים שנוצרים באזורים שונים בפנים. מדובר על קמטים שנמצאים בצידי העיניים, באזור  המצח ובין הגבות. סיבות נוספות שתורמות להתמעטות רקמת השומן ולהיווצרות ולהעמקת קמטים הן חשיפה לשמש, תזונה לא מתאימה ועישון. נשים רבות מעוניינות להחליק קמטים אלו ולשוות לפניהן מראה צעיר יותר. ניתן לעשות זאת באמצעות הזרקת בוטוקס.

טיפול בבוטוקס

בוטוקס הוא, למעשה, הרעלן בוטולינום אשר באמצעות עיבוד מבוקר הופך לבטוח לשימוש. הוא מאושר על ידי מנהל התרופות והמזון האמריקאי – ה FDA. מזריקים אותו ישירות אל תוך השריר באמצעות מחטים דקיקות. הבוטוקס מחליש זמנית את השרירים אשר עם התכווצותם יוצרים את הקמטים. השפעת הבוטוקס היא למספר חודשים ולאחר מכן, יש לחדש את ההזרקה כדי להשיג אפקט מחודש. מילוי קמטים בבוטוקס או העלמתם הוא לא המטרה שאליה הבוטוקס נועד, ומשום כך, מומלץ להתחיל ולהזריק אותו בגיל צעיר יחסית ובטרם התחילו להופיע הקמטים העמוקים.  הגיל האידיאלי להתחלת הטיפול בבוטוקס היא בגילאי 30- 35 שנים ובהתאם לצורך ולמצב העור.

תהליך קצר ובטוח

הזרקת בוטוקס נעשית בקליניקה על ידי רופא מומחה לנושא. התהליך אינו ארוך ותוך זמן קצר מבחינים בהשפעות הראשוניות. לעיתים, באופן מיידי או בסמוך למועד ההזרקה. כל הפרוצדורה אינה מלווה בכאב או באי נוחות משמעותית. לאחר מספר ימים החומר מתחיל לפעול והאזור נעשה חלק יותר. האזורים הסמוכים אינם מושפעים והבעות הפנים נשארות כפי שהיו קודם לכן. ניתן לשלב עם הזרקת בוטוקס גם הזרקת חומרים אחרים שיש להם תפקידים במילוי קמטים ובהחדרת חומרים מזינים. וזאת, כדי להשיג השפעה רבה יותר. הבוטוקס אינו נועד לעור רפוי וזקן, יחסית, ובמקרים אלו, יש למצוא טיפולים מתאימים אחרים.

מומחים להזרקת בוטוקס

לאחר הזרקת הבוטוקס עלולות להופיע מספר תופעות לוואי ורובם עקב טיפול שאיננו נכון. אחד מהם הוא היווצרות גושים בעור עקב הזרקה במינון גדול מהנדרש. לעיתים, תופיע אדמומיות ונפיחות, וכן, עקצוץ וכאב. במקרים נדירים של  הופעת אלרגיה וזיהום יש צורך בטיפול מתאים. התופעות הללו נעלמות מאליהן בטווח של עד שבוע ימים מההזרקה. מומלץ להזמין ולבצע טיפול בקליניקה עם רופאים המתמחים בהזרקת בוטוקס וחומרי מילוי אחרים. הם בעלי ידע וניסיון מצטברים בתחום. לא ניתן למנוע את תהליך הזדקנות העור אבל ניתן להשפיע על מראהו ולהופכו לצעיר ורענן יותר באמצעות פרוצדורה זאת ואחרות. בקליניקה מסודרת ומקצועית ניתן   לעשות זאת בצורה משולמת.

מרכז הקוסמטיקה מאי

הבית של הקוסמטיקה והיופי. טיפולי אסתטיקה וטיפוח מכל הסוגים.

יצירת קשר

להכוונה ופגישת היכרות – צרו איתנו קשר.