בית / איפור מתאים לעיניים

איפור מתאים לעיניים

איפור מתאים לעיניים

נשים אוהבות להתאפר בנסיבות שונות ובוודאי כאשר הן יוצאות אל  מחוץ לבית. איפור לעיניים חייב להיעשות בצורה מתאימה. האיפור סביב העיניים כולל התאמת צבע, צביעת ריסים ומשיחת אייליינר. להלן מספר טיפים בנושא:

 

התאמת צבע – קיימים שפע של צלליות צבע ואפשר להתבלבל בין כולן. יש לשמור על מספר מוגבל ומצומצם של גוונים בהם יש להשתמש על בסיס קבוע ובהתאם לצורך, לרצון ולחשק. אישה עם עיניים כחולת שיער אדמוני וגבות שחורות תיטיב לעשות אם תשתמש בצבעים ניטראליים ורגועים. צבעים חומים או אפורים מתאימים מאוד במקרים אלו. אישה בעלת עיניים, שיער, וגבות חומות תטיב לעשות אם תוסיף צבע צבעוני, עליז וחי סביב העיניים. הוא הדין לגבי התאמה ללבוש. לבגדים בצבעים עזים מוטב להתאים צלליות צבע ניטרליות בעלות צבעים רגועים. שמלה שחורה, למשל, תשתלב היטב עם צבעים עליזים. על מנת להדגיש את צבע  העיניים ניתן להשתמש בצבעים משלימים את הגוון. לדוגמא: צללית כתומה או מוזהבת לעיניים כחולות. נשים אשר בכל אופן רוצות בצבעים דומיננטיים יכולות לעשות זאת בצורה מיוחדת. יש ליצור נקודות מצבע הזה בזווית הפנימית או החיצונית של העין ולטשטשן בעדינות. יש להתאים את סוג הצבע לגיל האישה והעפעף. בגילאים מבוגרים יותר כדאי לבחור בצבעים נייטרליים של חום, אפור, מוזהב ובגימור מט או משי עדין. אישה בגיל מבוגר  שבכל אופן מעוניינת בצבעים עזים האהובים עליה יכולה לבחור בגוונים מעושנים, ו"מלוכלכים" שמרככים את הצבעים.(למשל, ירוק זית במקום ירוק דשא)

 

ריסים – צביעת ריסים נעשית באמצעות מסקרה. הצביעה נמשכת זמן קצר ויחד עם מריחת סומק וליפ גלוס מעשירה את מראה הפנים החיוורות. במידה ומשתמשים בצללית אזי יש למרוח את המסקרה לאחריה. יש להוציא את המסקרה באבחה אחת כדי שלא יחדור אוויר ויקלקל את המוצר. במידה והמברשת גדושה או עם גושים  יש לנקותה עם טישו לפני התחלת השימוש בה. חשוב לרכוש מסקרה אשר מעניקה מראה טבעי מודגש ולא יוצרת גושים על הריסים. את המסקרה יש למרוח על כל נקודה כולל הריסים הקטנים בקצוות, ולאחר מכן, לסרוק משורש הריסים כלפי מעלה תוך כדי שימוש בכל רוחב המברשת. גושים יש לנקות בעדינות באמצעות טישו ולבצע סירוק מחודש בתנועות זיגזג עדינות. ניתן להשתמש במסרק ריסים מתכתי במקרה והגושים אינם נעלמים.

 

אייליינר– מדגיש ומגדיל את העין יותר מכל תכשיר איפור עיניים אחר. יש למתוח את העפעף בעזרת אצבע כדי ליצור משטח עבודה רחב יותר, ולהתחיל בקו מאמצע העפעף כלפי חוץ. המטרה היא, ליצור קו עבה באמצע ודק בקצוות. יש להקפיד להיצמד אל הריסים. רצוי להשתמש במראה מגדילה. ניתן להשתמש באייליינר נוזלי או בעיפרון עיניים. אם משתמשים בעפרון ניתן למרוח עליו צללית בגוון תואם באמצעות מברשת כדי לקבל  מראה מעושן יותר. אם משתמשים במסקרה אזי יש לעשות את האייליינר לאחריה.

מרכז הקוסמטיקה מאי

הבית של הקוסמטיקה והיופי. טיפולי אסתטיקה וטיפוח מכל הסוגים.

יצירת קשר

להכוונה ופגישת היכרות – צרו איתנו קשר.