בית / טיפולי פנים לגברים

טיפולי פנים לגברים

טיפולי פנים לגברים

טיפוח עור הפנים הגברי צובר תאוצה ויותר ויותר גברים מודעים לגופם בכלל ולעור פניהם בפרט. עדיין קיימת תחושה כי טיפול בעור הפנים הוא עניין של נשים בלבד אך לשמחתנו (גם לשמחת הנשים) אט אט נפרצת המגמה בידי גברים חלוצים שמבינים כי עור פניהם חשוף לאותם המפגעים כמו נשים ולפעמים אף יותר. אז אילו בעיות נפוצות לגברים ואילו טיפולים קיימים?

הגילוח גורם לרגישות עור הפנים

אז בניגוד למרבית הנשים גברים רבים נוטים לגלח את עור פניהם, גילוח אשר מסיר שכבת עור ומוביל לרגישות רבה בפנים.

חשוב לציין כי פעולת הגילוח לכשעצמה מועילה לעור הפנים מאחר ומדמה אקספוליאציה והסרת עור מת.  יחד עם זאת, השערות שנקצצות ואינן מזדקרות, כלומר נשארות תחת העור עלולות לגרום להיווצרות דלקת שתתבטא בנפיחות אדומה על העור, מצב הדומה מאוד לתופעת האקנה בבני נוער.

טיפול בעור פנים למניעת פצעי גילוח

את הטיפול נחלק לשניים – טיפול בבית וטיפול במכון יופי. את הטיפול הפשוט בבית יכול לעשות כל גבר וזה מתחיל בשטיפת הפנים במים חמימים, מריחת קרם גילוח מרכך, גילוח עור הפנים בכיוון צמיחת השיערות ולא נגדן וניתן גם להוסיף scrub אחת לשבוע לצורך הסרת תאים מתים ושחרור זקיקי השיער.

טיפול במכון יופי

אחת לשבועיים מומלץ להגיע למכון היופי לניקוי פנים עמוק באמצעות סבון שלא מייבש את העור. בנוסף, קיימות טכנולוגיות מתקדמות כגון טיפולי לייזר שיעילים למניעת פצעים.

אקנה לגברים

לא, לא מדובר רק בנערים מתבגרים אלא גם בגברים בגילאים 30-50 אשר סובלים מתופעת האקנה. חשוב לומר כי להופעת האקנה ישנה בסיס הורמונלי וגנטי יחד עם תנאי סביבה ורמת היגיינה.

טיפול בבית – תכשירים לניקיון עמוק של עור הפנים וייבושו.

טיפול במכון היופי – כמובן שבמקרים חמורים יש לגשת לייעוץ אצל רופא עור. אך למי שנמצא בשלבים ראשונים ומודע לעורו הטיפול במכון היופי בהחלט יכול לעזור. מסכת לניקוי עמוק אחת ל7-12 ימים תעניק ניקיון עמוק יחד עם ניקוי יומיומי המבוצע על ידי הגבר (הנחיות מתאימות ינתנו במקום). תינתן המלצה על קרם לחות מיוחד על בסיס מים (שיכול לסייע גם לאחר הגילוח) ועיסוי עמוק לפתיחת הנקבוביות.

מרכז הקוסמטיקה מאי

הבית של הקוסמטיקה והיופי. טיפולי אסתטיקה וטיפוח מכל הסוגים.

יצירת קשר

להכוונה ופגישת היכרות – צרו איתנו קשר.