בית / הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר

יש הרבה טיפולים שצריכים לחזור עליהם בקביעות כדי לשמור על היופי, אבל רק בהסרת שיער בלייזר מספיקה לכם רק סדרה אחת וזהו כדי להיות יפות לתמיד

 

הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות שפרצה לחיינו לפני שנים ומאז רק משתכללת הודות לטכנולוגיה שמניעה אותה. יש לא מעט חידושים בשיטת הסרה זו שפעם לא היו אפשריים, והיום יכולים להתאים גם למי שלא יכלו להיעזר בה בעבר. 

מכשירי הלייזר בימינו עובדים היום בכמה אורכי גל ובעוצמות שונות, מה שמאפשר לאנשים בעלי שיער בהיר ועור כהה להיעזר בכך. אלה מאפיינים שפעם מנעו מהם ליהנות מהסרת שיער מוצלחת בשיטה יעילה זו והמכשיר שמאפשר זאת היום נקרא Diolaze והוא עובד בדרך חדשנית ושונה ממה שהכרתן עד היום.

 

כיצד עובד מכשיר הלייזר?

קרן הלייזר חודרת לעור ולתוך זקיק השערה. היא מחממת את הזקיק ומשמידה אותו בעקביו ובשיטתיות בתוך כמה טיפולים, אבל כדי לעשות זאת היא צריכה להיספג ולהתביית על ידי מלנין. המלנין הוא הפיגמנט שצובע את השערה ולכן עד לאחרונה לא יכלו בעלי שיער בהיר לעבור טיפול זה. 

הזקיקים מושמדים רק לאחר כמה טיפולים משום שרק כאשר הם יוצאים מהזקיקים וצומחים ממש אפשר לטפל בהם. לכן, צריך לעבור סדרה של טיפולים עד שנשלם מחזור הצמיחה כדי להבטיח תוצאות טובות. הקרן אינה פוגעת בעור משום שאין בו פיגמנט, ולכן בעלי עור כהה אינם יכולים לעבור טיפול בקרן לייזר רגילה. 

 

למה דווקא בלייזר?

שום שיטה להסרת שיער אינה עובדת ביעילות כזאת על פני שטחים גדולים של שיער כמו גם קטנים. זו השיטה הטובה ביותר גם לנשים וגם לגברים ובמיוחד למי שסובל מצמיחת שיער מיותר על פני שטחים נרחבים כמו גב, רגליים, כתפיים וחזה. כמו כן, השיטה אינה גורמת לתופעות לוואי כמו מחט חשמלית, למשל, מלבד אדמומית וחום ומעט רגישות שמונעת מכם להיחשף לשמש אחר כך.

התהליך מהיר מאוד ולא יותר מכמה דקות לכל טיפול. כשעוברים טיפול אצל רופאים בלבד גם נמנע כל סיכוי לכוויה. השיטה מצוינת למשך שנים ומבטיחה הסרה יעילה. עם זאת, כדאי לדעת שיש אנשים שלהם זה לא מתאים, כמו אנשים שסובלים ממחלות כמו סוכרת וסרטן וכמובן שלנשים הרות ומיניקות, בין היתר. 

 

הדור החדש של הלייזר

הדור החדש של מכשירי הלייזר, Diolaze, מבטיח לכם טיפולי הסרה למי שלא התאים לכך עד עתה. הסיבה היא עבודה בשתי קרני לייזר באורכי גל משתנים, מה שיכול לעבוד אצל אנשים עם שיער בהיר יותר מהרגיל שלא יכלו לעבור זאת. כשאתם בוחרים לעבור טיפול הסרת שיער בלייזר עליכם לוודא שאתם מקבלים טיפול מרופאים בלבד, שיש להם ניסיון והם בודקים את מצבכם לפני כן. הישמעו להנחיות שלהם לפני ואחרי הטיפול, כולל טיפול בעור ומיגון מפני השמש, כדי להבטיח תוצאות טובות.

מרכז הקוסמטיקה מאי

הבית של הקוסמטיקה והיופי. טיפולי אסתטיקה וטיפוח מכל הסוגים.

יצירת קשר

להכוונה ופגישת היכרות – צרו איתנו קשר.