בית / פדיקור – הרבה יותר מסתם פינוק

פדיקור - הרבה יותר מסתם פינוק

פדיקור

כולנו נהנות לחשוף כפות רגליים מטופחות, ובמיוחד בקיץ החם של ישראל המחייב נעליים פתוחות וסנדלים. יחד עם זאת כדאי לזכור שכפות רגליים מטופחות הן לא רק עניין אסתטי, אלא גם בריאותי. שמירה על גזירה נכונה של ציפורני הרגליים ועל טיפוח עור כפות הרגליים, תסייע לנו לשמור על בריאותן ולמנוע, או לפחות להפחית, תופעות לא נעימות כגון: סדקים כואבים בעור, ציפורניים חודרניות, התפתחות פטריות וריחות לא נעימים, ועוד.
פדיקור במכון מקצועי ידע לתת מענה גם לבעיות שונות כגון יבלות וציפורן חודרנית, ואף להפנות להמשך טיפול אצל רופא עור במידת הצורך.

 

דגשים שכדאי לתת עליהם את הדעת בטיפול פדיקור

כמו בכל טיפול בריאותי, גם בטיפול פדיקור חשוב לתת דגש מיוחד על ניקיון הסביבה וסטריליות הציוד. בהקשר הזה חשוב במיוחד להקפיד על:

 

  1. ניקיון המקום – את לא רוצה לטפח את כפות רגלייך במכון יופי הנראה מוזנח או מלוכלך. גם תאורת המקום חשובה – רצוי שהחדר יהיה מואר בתאורה נעימה ולא מסנוורת, אך יחד עם זאת תאורה מספקת המאפשרת להבחין בכל פרטי חדר הטיפולים.
  2. סטריליות הציוד הבא במגע ישיר עם עורך – משייפת, סכינים, ואפילו הגיגית לטבילת הרגליים – כל אלו רצוי שיהיו חד פעמיים. חשוב לוודא שגם יתר הציוד עובר סטריליזציה עם סטריליזטור מקצועי.
  3. חשוב כמובן להקפיד שהפדיקוריסטית עובדת אך ורק עם כפפות חד פעמיות.
  4. רצוי לשים לב גם למגוון צבעי הלקים ואיכותם, ואיכות החומרים בהם משתמשים בטיפול.

 

ציוד לפדיקור

 

למה להתפשר, כשאפשר ליהנות מפדיקור מפנק

כדי שטיפול פדיקור יהיה מוצלח, גם האווירה חשובה: חיוך, קפה טוב, מוזיקה שקטה ושיחה נעימה – כל אלו חשובים לא פחות, ויש שיגידו שאף יותר. פדיקור טוב ומפנק יסתיים לרוב גם עם מסג' בשמני הזנה, או אמבטיית פראפין מפנקת. 

 

לסיכום,

 

פדיקור טוב הוא כזה הנעשה במקצועיות רבה, תוך הקפדה על היגיינה מירבית.

פדיקור טוב ומפנק במכון יופי איכותי הוא כזה שממנו תצאי לא רק עם כפות רגליים מטופחות, אלא גם עם חיוך גדול וכוחות מחודשים.

 

את מוזמנת לבקר במכון פרסונה, מכון יופי חדש ברחובות המשלב את מיטב הציוד ואנשי המקצוע בתחומי היופי והרפואה האסתטית, וליהנות מטיפול פדיקור ברחובות מפנק במיוחד.

מרכז הקוסמטיקה מאי

הבית של הקוסמטיקה והיופי. טיפולי אסתטיקה וטיפוח מכל הסוגים.

יצירת קשר

להכוונה ופגישת היכרות – צרו איתנו קשר.